Труба д/бару D=25 L=3000 (1,0 мм) хромована Основа всіх конструкцій, що застосовуються при обладнанні торгових закладів. Такий вид труби витримує біля 60 кг розподіленого навантаження і може бути використана для монтажу будь-яких конструкцій з різним призначенням. Хромована поверхня труби для бару конструкції дозволяє мати локальний і презентабельний вигляд. На сьогоднішній день компанія пропонуємо найнижчі ціни в Україні на більшість товарів та послуг! У нас найбільший асортимент різного торгового устаткування і супутніх товарів ! Компанія допомагає клієнтам вибрати необхідне для їх комерційного об'єкта торгове обладнання, що виробляє доставку не тільки по всій Україні, але і по країнам близького зарубіжжя, надає гарантію, післягарантійне обслуговування.Також у нашій компанії VAVILON ви можете знайти жіночі,чоловічі,дитячі, манекени гіпсові,сидячі,,,,,,,, .Співпраця з нами принесе вам тільки позитивні емоції. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте надійного партнера, хорошого друга і модного браузера в одній особі. Доставка на протязі 1-2 днів по Україні! Ми працюємо з усіма видами доставки в тому числі і Нова Пошта. Способи доставки: - самовивіз; - доставка кур'єром; Доставка транспортними компаніями: -Делівері; - Нова Пошта; - Ін-тайм. Сплатити можна післяплатою або на картку Приватбанку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 3000 мм |
| Матеріал корпусу та каркаса | Метал |
| Тип | труба D-25 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 25 мм |
| специфіка | комплектуючі до систем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴




