Стійка для взуття на 5 полиць 70 см
Висота стійки 1300 мм.
Ширина стійки з затискачами 765 мм ( без затискачів 740 мм)
Глибина підстави 410 мм
Труба 17х17 мм
Глибина полиці 255 мм
Ширина: 705 мм
Основне призначення це торгівля взуттям, але також її активно використовують для торгівлі іншими товарами.
Стійка під взуття призначена для розміщення взуття в торговельних залах магазинів, ринках, виставках для наочної демонстрації всього асортименту продукції. Вона зручні не тільки в експлуатації, але і в зберіганні і транспортуванні, тому що в розібраному вигляді займають досить мало місця.
Вигідною особливістю такої стійки є їх мобільність, легкий доступ покупців і відмінна оглядовість розміщеної на них продукції.
На сьогоднішній день компанія пропонуємо найнижчі ціни в Україні на більшість товарів та послуг! У нас найбільший асортимент різного торгового устаткування і супутніх товарів !
Компанія допомагає клієнтам вибрати необхідне для їх комерційного об'єкта торгове обладнання, що виробляє доставку не тільки по всій Україні, але і по країнам близького зарубіжжя, надає гарантію, післягарантійне обслуговування.Також у нашій компанії VAVILON ви можете знайти жіночі,чоловічі,дитячі, манекени гіпсові,сидячі,,,,,,,, .Співпраця з нами принесе вам тільки позитивні емоції. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте надійного партнера, хорошого друга і модного браузера в одній особі.
Доставка на протязі 1-2 днів по Україні! Ми працюємо з усіма видами доставки в тому числі і Нова Пошта.
Способи доставки:
- самовивіз;
- доставка кур'єром;
Доставка транспортними компаніями:
-Делівері;
- Нова Пошта;
- Ін-тайм.
Сплатити можна післяплатою або на картку Приватбанку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стальканат |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для взуття |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина полиці | 255 мм |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545,80 ₴



