Лупа для рукоделия с подсветкой лучший помощник для вышивки. Наденьте лупу на шею, при этом ваши руки будут свободными и вперед делать шедевры! Лупа позволяет делать увеличение на мелкие детали, благодаря этой конструкции ваши глаза в это время не устают.
На сегодняшний день компания предлагаем самые низкие цены в Украине на большинство своих товаров и услуг! У нас самый большой ассортимент различного торгового оборудования и сопутствующих товаров ! Компанія допомагає клієнтам вибрати необхідне для їх комерційного об'єкта торгове обладнання, що виробляє доставку не тільки по всій Україні, але і по країнам близького зарубіжжя, надає гарантію, післягарантійне обслуговування.Також у нашій компанії VAVILON ви можете знайти жіночі,чоловічі,дитячі, манекени гіпсові,сидячі,,,,,,,, .Співпраця з нами принесе вам тільки позитивні емоції. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте надійного партнера, хорошого друга і модного браузера в одній особі. Доставка на протязі 1-2 днів по Україні! Ми працюємо з усіма видами доставки в тому числі і Нова Пошта. Способи доставки: - самовивіз; - доставка кур'єром; Доставка транспортними компаніями: -Делівері; - Нова Пошта; - Ін-тайм. Сплатити можна післяплатою або на картку Приватбанку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 11.5 мм |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Кратність збільшення | 3 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴





