Вибрати колір ДСП: Перейдіть на сайт і ознайомтеся з доступною палітрою кольорів.
Зв'язатися з менеджером: Зверніться до менеджера компанії VAVILON для оформлення замовлення та розрахунку вартості.
Надати інформацію: Повідомте менеджеру такі параметри:
Бажані розміри панелі: Виберіть потрібну ширину та висоту економпанелі.
Крок між вставками: Повідомте бажану відстань між пазами для аксесуарів.
Колір ДСП: Виберіть вибраний колір із сайту Swisskrono.
Загальна кількість: Повідомте необхідну кількість економпанелей.
Також можна дозамовити крайку попериметру!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | МДФ |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2400 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для торгівлі |
| Тип | Вітрина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244,20 ₴


