
Двоколісний велосипед 18 дюймів Royal Little Baby Swan Steel RB18-18 РОЗПРОДАЖ!
18 802 ₴
- В наявності
- Код: WW RB18-17
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий двоколісний велосипед (від 5 років) на 16 дюймів ROSES
Барвистий, яскравий, стильний двоколісний велосипед в оригінальному дизайні. Якісний і надійний, цей велосипед незвичайний і обов'язково виділиться на тлі всіх інших.
- діаметр коліс 16 дюймів,
- міцна сталева рама,
- зносостійкі покришки,
- внутрішні камери з бутилу,
- захист ланцюга,
- м'яка спинка,
- знімні допоміжні колеса,
- металевий багажник,
- місткий кошик.
Ця модель приведе в захват маленьку принцесу 4х-7ми років. Всі матеріали – надійні і якісні.
Фарба з захистом від вигорання.
Якщо ви хочете купити унікальний і незвичайний двоколісний велосипед для улюбленої маленької модниці, то це безпрограшний варіант!
РОЗПРОДАЖ!
В зв'язку з закриттям магазину продаємо товари нижче закупівельної ціни.
КІЛЬКІСТЬ ОБМЕЖЕНА!!!!!
Дитячий велосипед Royal Little Baby Swan Steel 18 Рама, матеріал Сталь Розмір коліс 18 дюймів Висота керма 77-84 см Висота сидіння 55-70 см Довжина велосипеда 122 см Вага 11,0 кг Зріст дитини 120-145 см вік 5-9 років В комплекті: дзвінок, додаткові бокові колеса Велосипед в упаковці 1 шт зібрано на 95%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11.5 кг |
| Рік випуску | 2020 |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ручний |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Крила | Так |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Ремені безпеки | Ні |
| Кермо | Вигнутий |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип велосипеда | велосипед дитячий двоколісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 802 ₴



