
Стійка L1.0 20×20 (гострова), колір металік, білий, чорний, нерегульована
1 167 ₴
- В наявності
- Код: L1.0
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка L1.0 20×20 (гострова), нерегульована:
• Колір фарбування: Металік, чорний білий (можливий будь-який колір під замовлення). • Ширина загальна: 100 см. • Ширина робоча: 95 см. • Висота: 110 см. • Профіль виготовлення: 20×20 мм. • Матеріал: Міцний метал. • Особливості: * Компактна та зручна у використанні. * Просте збирання та розбирання. * Підходить для різних видів одягу. • Застосування: Ідеальна для магазинів одягу, торгових центрів і ринків. Класичний дизайн і міцна конструкція забезпечують зручність розвішування товарів і покращують організацію простору. • VAVILON: Пропонує найнижчі ціни в Україні на широкий асортимент торгового обладнання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для одягу |
| Регульовані ніжки | Так |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 167 ₴

