
Стійка L1.5 (круг. труба острівна), колір металік, білий, чорний, регульована
2 064,60 ₴
- В наявності
- Код: L1.5
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка L1.5 (кругла труба острівна), регульована:
• Колір фарбування: Металік, чорний білий (можливий будь-який колір під замовлення). • Ширина загальна: 150 см. • Ширина робоча: 150 см. • Висота: 170 см (регульована). • Матеріал: Міцний метал (кругла труба). • Особливості: * Компактна та зручна у використанні. * Просте збирання та розбирання. * Підходить для різних видів одягу. * Легка та мобільна. * Регульована висота. • Застосування: Ідеальна для магазинів одягу, торгових центрів і ринків. Класичний дизайн і міцна конструкція забезпечують зручність розвішування товарів і покращують організацію простору. Кругла труба надає додаткової міцності та зручності у використанні. • VAVILON: Пропонує найнижчі ціни в Україні на широкий асортимент торгового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для одягу |
| Регульовані ніжки | Так |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 064,60 ₴



