Стійка L1.1 одинарна з регулюванням висоти:
• Колір фарбування: Металік, чорний (можливий білий і будь-який колір під замовлення). • Ширина загальна: 115 см. • Ширина робоча: 110 см. • Висота: Регулюється від 135 см до 190 см. • Профіль виготовлення: 30×30 мм. • Матеріал: Міцний метал. • Особливості: * Регульована висота для різних видів одягу. * Просте збирання та зручність експлуатації. * Легкість і мобільність. * Міцна конструкція. * Універсальний дизайн. • Застосування: Ідеальна для магазинів, торгових центрів і ринків для розвішування одягу. Заощаджує простір і забезпечує зручне уявлення товару. • VAVILON: Пропонує найнижчі ціни в Україні на широкий асортимент торгового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для одягу |
| Регульовані ніжки | Так |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 064,60 ₴


