
Стійка 2-ух ярусна 1.5 м (гостряна) для одягу, колір металік, чорний, білий, регульована
2 773,90 ₴
- В наявності
- Код: L1.5 2х
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка-вішалка для одягу з полицями хром золото:
• Цвет: Розкішне поєднання хрому та золота. • Висота: 2000 мм забезпечує великий простір для розвішування одягу та розміщення полиць. • Ширина: 1412 мм, містка для великої кількості товарів. • Глибина: 450 мм, стійка конструкція. • Наявність полиць: Передбачені полиці для додаткової демонстрації складеного одягу, взуття або аксесуарів. • Розбірна конструкція: Зручна й економна під час транспортування. • Нова модель: Оригінальний дизайн, що привертає увагу. • Якісний матеріал: Гарантує довговічність і стійкість. • Зовнішній вигляд: Має дуже розкішний та елегантний вигляд, надаючи шарм вашому торговому простору. • Широкий асортимент VAVILON: Великий вибір товарів для вашого бізнесу. • Низькі ціни: Найвигідніші пропозиції в Україні. • Швидка доставка: У всій країні. • Надійний партнер: Позитивний досвід співпраці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авилон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для одягу |
| Регульовані ніжки | Так |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 773,90 ₴

