
Кулон Нотний стан на жетонної ланцюжку L-52см d-2х1,5 см сріблястий метал
99,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 12284
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон Нотний стан на жетонної ланцюжку L-52см d-2х1,5 см сріблястий метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 520 мм |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Кулон |
| Довжина: | 50 |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99,20 ₴
