
Кулон "Ельфіна" на жетонної ланцюжку білий перламутр d-20х10мм L-50см сірий метал
104,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 17608
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон "Ельфіна" на жетонної ланцюжку білий перламутр d-20х10мм L-50см сірий метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Кулон |
| Довжина: | 20 |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,20 ₴
