
Модна сумка планшет на груди, Чоловіча універсальна сумка на кожен день Стильна месенджер QE-11
512,40 ₴
- В наявності
- Код: 5h48x5s7
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Модна сумка планшет на груди, Чоловіча універсальна сумка на кожен день Стильна месенджер QE-11
🛠️ Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
🛠️ Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
🛠️ Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень та кишень. Якість 100%
🛠️ Характеристики:
- • Носиться під праву та ліву руку
- • Об’єм: 8 літрів
- • Плечовий ремінь: регулюється
- • Передня кишеня: 16 см х 16 см х 5 см
- • Матеріал: Кордура 1000Д (водовідштовхувальна тканина)
- • Смуга velcro: є
- • Система підвіски Molle
- • Розмір: 53 см х 22 см х 18 см (основний відділ 27 см)
- • Колір: Чорний
🛠️ Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Довжина: | 53 см |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об'єм | 8 л л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Чоловічий месенджер практичний, Стильна сумка для активного образу, Сумка-месенджер для роботи QE-11 |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512,40 ₴









