
Тактична сумка месседжер, Чоловіча брезентова сумка через плече Тактична для чоловіків на плече SQ-10
492 ₴
- В наявності
- Код: 54kug857c2
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Тактична сумка месседжер, Чоловіча брезентова сумка через плече Тактична для чоловіків на плече SQ-10
👉 Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
👉 Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
👉 Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень та кишень. Якість 100%
👉 Характеристики:
- ⭐ Носиться під праву та ліву руку
- ⭐ Колір: Хакі
- ⭐ Об’єм: 8 літрів
- ⭐ Система підвіски Molle
- ⭐ Смуга velcro: є
- ⭐ Плечовий ремінь: регулюється
- ⭐ Матеріал: Кордура 1000D (водовідштовхувальна тканина)
- ⭐ Розмір: 53 см х 22 см х 18 см (основний відділ 27 см)
- ⭐ Передня кишеня: 16 см х 16 см х 5 см
👉 Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Хакі |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Довжина: | 53 см |
| Об'єм | 8 л л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Чоловіча сумка-рюкзак-слінг, Чоловічі сумки через плече, Чоловіча невелика сумка месенджер для військових SQ-10 |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴









