
Штатив для камери Tripod, Тринога для фотоапарата, Штатив для софтбокса Підлоговий камери AY-29
316,80 ₴
- В наявності
- Код: 53eh417
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💥 Штатив для камери Tripod, Тринога для фотоапарата, Штатив для софтбокса Підлоговий камери AY-29
🔹 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
🔹 Призначений для смартфона та невеликої камери.
🔹 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
🔹 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
🔹 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
🔹 Особливості:
- ✅ Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- ✅ Він може використовуватися як штатив і як монопод
- ✅ Кругове обертання на 360 градусів
- ✅ Портативний і дуже легкий
- ✅ Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- ✅ Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
- ✅ Для селфі, групового фотографування або відеозапису
🔹 Характеристики:
- ✅ Матеріал: алюміній
- ✅ Висота у складеному стані:355 мм
- ✅ Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- ✅ Максимальне навантаження:2,5 кг
- ✅ Максимальний діаметр секції: 17 мм
- ✅ Вага: 450 гр
- ✅ Рівень: є
- ✅ Кількість секцій ноги:3
- ✅ Тип штативної голівки:360°
🔹 Комплектація:
- ✅ Штатив
- ✅ Чохол для зберігання-Коробка
- ✅ Кріплення для смартфона


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.365 кг кг |
| Довжина в складеному стані | 360 мм мм |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм мм |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Штатив для телефона, Штатив тринога, для запису з телефона та камери Трипод тринога AY-29 |
- Ціна: 316,80 ₴









