
Тример з насадками різної довжини Magio МG-183, Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний ER-19
1 339,20 ₴
- В наявності
- Код: 7ky6776
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Тример з насадками різної довжини Magio МG-183, Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний ER-19
👉 З машинкою Magio MG-183 Ваша стрижка завжди буде ідеально виглядати.
- ☑️ Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям дозволяють машинці чудово справлятися із завданням.
- ☑️ У комплектацію входять чотири змінні насадки, що дозволяють вибрати оптимальну довжину волосся: 3 мм, 6 мм, 10 мм та 13 мм.
- ☑️ А час повного заряду: 180 хвилин.
- ☑️ Після користування Ви з легкістю зможете очистити леза від залишків волосся за допомогою щіточки, яка входить до складу комплекту.
- ☑️ Пристрій має вбудований акумулятор, час якого – 210 хв.
👉 Машинка для стрижки волосся Magio MG-183 допоможе у створенні акуратної та безпечної стрижки не виходячи з дому.
👉 >


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Magio |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Електромашинка для волосся, чудова машинка для стриження волосся Машинка стриження потужна ER-19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339,20 ₴









