
Пилосос для квартири без мішка, Потужний пилосос циклонного типу без мішка з системою циклон MC-76
3 081,60 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 15736vcwm
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Пилосос для квартири без мішка, Потужний пилосос циклонного типу без мішка з системою циклон MC-76
👉 Пилосос Rainberg RB-653 контейнерного типу без мішка для збирання пилу.
👉 Особливості:
- ✅ Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
- ✅ Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
- ✅ Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура.
- ✅ Завдяки потужності двигуна 2500W та потужності всмоктування 350-570 Ватт, прибирання стане простіше та набагато швидше.
- ✅ Можливість регулювання швидкості на корпусі, контроль потужності всмоктування на ручці.
- ✅ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання.
👉 Характеристики:
- ✅ Пилозбірник ємністю 3.5 літра;
- ✅ Контроль потужності всмоктування на ручці шланга;
- ✅ Шнур живлення довжиною 3.2 метри;
- ✅ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання;
- ✅ Мийний пластиковий фільтр;
- ✅ Має контроль швидкості;
- ✅ Розміри 38х29х25.5 см.
- ✅ Джерело живлення 220-240В 50-60 Гц 2500Вт;
👉 Комплектація:
- ✅ Гнучкий шланг
- ✅ Телескопічна металева трубка
- ✅ пластиковий пензель
- ✅ Заводська упаковка
- ✅ Пилосос контейнерний Rainberg RB-653


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Виробник | Rainberg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Звичайний пилосос для дому Rainberg RB-653 2500 Вт, гарний пилосос для квартири Кобовий потужний MC-76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081,60 ₴









