
Машинка для стрижки від акб Pro, Машинка для стрижки волосся з професійними ножами HF-86
613,20 ₴
- В наявності
- Код: o434v1ca6
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Машинка для стрижки від акб Pro, Машинка для стрижки волосся з професійними ножами HF-86
👉 Доглянута особа та волосся для будь-якого чоловіка – запорука успіху як і ділових сферах, і на особистих фронтах. Особливо ретельної турботи та опрацювання потребує борода, вуса, скронева область та потилиця.
👉 Вона одночасно виконує роль машинки для стрижки волосся, стайлера, бритви та тримера. Широкий діапазон налаштувань довжини гребенів дозволить як злегка підрівняти волосся на голові та обличчі, так і створити ефект 3-денної щетини. Повний комплексний догляд за всією рослинністю на обличчі. А ще шикарний подарунок для будь-якого чоловіка.
👉 Технічні характеристики:
- ✅ Розміри (з упаковкою): 21х14х7 см
- ✅ Час повної зарядки: 8 год
- ✅ Кількість насадок: 4шт.
- ✅ Вага: 350 гр
- ✅ Очищення лез: спеціальною щіткою
- ✅ Потужність: 3W
- ✅ Леза: нержавіюча сталь
- ✅ Час роботи від акумулятора: 60 хв
- ✅ Джерело живлення: вбудований знімний акумулятор 600 мАч


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Професійна електрична машинка для стриження, Класна машинка для стриження волосся HF-86 |
- Ціна: 613,20 ₴









