
Машинка для стрижки волосся з регульованою насадкою Kemei, Універсальний тример для стрижки та гоління TP-94
1 186,80 ₴
- Менше 2 од.
- Код: mj4278p8
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💥 Машинка для стрижки волосся з регульованою насадкою Kemei, Універсальний тример для стрижки та гоління TP-94
✨ Характеристики
- ➕ Мінімальна довжина стрижки мм: 4
- ➕ Кількість предметів: 18
- ➕ Максимальна довжина стрижки мм: 12
- ➕ Матеріал корпусу: пластик
- ➕ Матеріал леза: нержавіюча сталь
- ➕ Тип приладу: Тример 18 в одному
- ➕ Виробник: Kemei
- ➕ Нековзне покриття: є
- ➕ Джерело живлення: акумулятор, USB порт
✨ Комплектація
- ➕ Щітка для очищення
- ➕ Заводська упаковка
- ➕ Тример з дисплеєм 18 в 1 Kemei KM-2313
- ➕ Насадка бритва: для гладкого гоління
- ➕ USB кабель для заряджання
- ➕ Насадка триммер для створення акуратної бороди та вусів
- ➕ Насадка триммер для носа та вух
- ➕ Насадки для стрижки різної довжини


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 18 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Kemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Електромашинка для стриження, Сімейна машинка для стриження волосся, Професійний тример із насадками TP-94 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186,80 ₴









