
Бездротова акумуляторна машинка для стрижки волосся, Машинка для стрижки хороша Тример скронь UX-13
958,80 ₴
- В наявності
- Код: 7zc24d83
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📦 Бездротова акумуляторна машинка для стрижки волосся, Машинка для стрижки хороша Тример скронь UX-13
🛠️ Тример акумуляторний VGR V-263 – це потужний та надійний інструмент для професійного та домашнього використання. Вона забезпечує точність і комфорт завдяки гострим лезам з DLC покриттям та вбудованому роторному двигуну, що працює зі швидкістю 7000 обертів на хвилину. Ця машинка дозволяє стригти волосся на різну довжину завдяки 4 насадкам, що ідеально підходять для створення стильних зачісок.
📦 Переваги:
- ➕ Час повної зарядки 2 години, що забезпечує тривалу та безперебійну роботу.
- ➕ USB Type-C заряджає можливість заряджати машинку в будь-якому місці за допомогою кабелю USB Type-C.
- ➕ Ергономічний дизайн, зручний для тривалого використання без втоми рук.
- ➕ Вбудований літієвий акумулятор 18650 забезпечує до 150 хвилин автономної роботи без підзарядки.
- ➕ Можливість роботи як від акумулятора, так і від мережі: це надає універсальності та зручності у використанні.
- ➕ Леза з DLC покриттям: забезпечують гостроту і довговічність, легко стрижуть навіть густе волосся.
- ➕ Роторний двигун з високою швидкістю 7000 об/хв для максимальної продуктивності.
📦 Характеристики:
- ➕ Година зарядки: 2 години
- ➕ Акумулятор (Li-Ion 18650, 3,7 В)
- ➕ Мотор: Роторний
- ➕ Потужність: 8 Вт
- ➕ Кількість швидкостей: 1, 7000 об/хв
- ➕ Тип: Машинка для стрижки волосся
- ➕ Матеріал корпусу: метал
- ➕ Термін роботи від акумулятора: до 150 хв.
- ➕ Довжина стрижки: 0,1 мм.
📦 Комплектація:
- ➕ Тример акумуляторний VGR V-263 BLACK
- ➕ Комплект аксесуарів
- ➕ Інструкція


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся в салон VGR, Тример для стриження волосся потужний UX-13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958,80 ₴









