
Настільна керамічна електроплита з двома конфорками ViLgrand VHP152F 2000 Вт, Побутова плита настільна PA-87
998,40 ₴
- В наявності
- Код: 467dpdc24
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Настільна керамічна електроплита з двома конфорками ViLgrand VHP152F 2000 Вт, Побутова плита настільна PA-87
👉 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
👉 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
👉 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- 🔹 Вага в упаковці:2,6 кг
- 🔹 Виробник:ViLgrand
- 🔹 Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат
- 🔹 Тип:Електрична
- 🔹 Кількість конфорок:2
- 🔹 Країна-виробник:Китай
- 🔹 Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- 🔹 Потужність, кВт:2
- 🔹 Тип керування:Механічне
- 🔹 Країна реєстрації бренду:Україна
- 🔹 Матеріал плитки:Сталь
- 🔹 Вага:2,3 кг
- 🔹 Сфера використання:Для дому
- 🔹 Колір:Сірий
- 🔹 Напруга, В:220
- 🔹 Тип встановлення:Настільні


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | ViLgrand |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Міні електрична плита ViLgrand, Кухонна електрична плита на дві конфорки для готування їжі PA-87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998,40 ₴





