• 5 відділень
• порошкове фарбування
- Країна:Украина
- Вага:3.98 кг
- Довжина, мм:440
- Кількість секцій:5
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.98 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 591 ₴


