• 5 відділень
• порошкове фарбування
- Країна:Украина
- Вага:4.8 кг
- Довжина, мм:550
- Кількість секцій:5
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 158 ₴


