• 7 відділень
• порошкове фарбування
- Країна:Украина
- Вага:4.93 кг
- Довжина, мм:440
- Кількість секцій:7
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.93 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 482 ₴


