
Гострі професійні машинки для стрижки волосся VGR V-949, Бездротовий тример для стрижки волосся QP-86
714 ₴
- В наявності
- Код: wn83132
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Гострі професійні машинки для стрижки волосся VGR V-949, Бездротовий тример для стрижки волосся QP-86
👉 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- ✅ Потужність: 5 Вт
- ✅ Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- ✅ Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- ✅ Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- ✅ Метод заряджання: заряджання через USB
- ✅ Час заряджання: 1,5 години
- ✅ Світлодіодний цифровий дисплей
- ✅ Рівень водонепроникності: IPX6
- ✅ Метод очищення: повне миття корпусу
- ✅ Час використання: 180 хвилин
👉 Комплектація:
- ✅ Олія
- ✅ Розрахунок
- ✅ Машинка для стрижки
- ✅ Щітка для чищення
- ✅ Кабель живлення
- ✅ Насадка + насадка для вух та носа


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Виробник | VGR |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Класна машинка для стриження волосся VGR V-949 Гарні машинки для стриження волосся вдома QP-86 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 714 ₴









