
Електроплита настільна побутова Suntera, Плита електрична переносна одноконфорочна настільна RK-42
475,20 ₴
- В наявності
- Код: q45266zv1
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
⚙️ Електроплита настільна побутова Suntera, Плита електрична переносна одноконфорочна настільна RK-42
- 🔹 Кількість конфорок 1
- 🔹 Додаткові характеристики Для дому
- 🔹 Тип Електрична
- 🔹 Тип керування Поворотні перемикачі
- 🔹 Потужність плити, кВт 1
- 🔹 Країна-виробник товару Китай

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Побутова настільна плита для дому Suntera, Стильна електро плита електрична потужна RK-42 |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,20 ₴



