
Компресор підкачки шин MX20033, Автонасос з вимірювачем тиску в шинах, Автомобільний насос 12 вольт HW-59
986,40 ₴
- В наявності
- Код: 268nbj59
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Компресор підкачки шин MX20033, Автонасос з вимірювачем тиску в шинах, Автомобільний насос 12 вольт HW-59
💡 Розумний автомобільний насос MX20033 з багатофункціональним цифровим дисплеєм, ліхтарем, Li-Ion акумулятором та зарядним пристроєм Type-C.
💡 Характеристики:
- 🔸 Точність манометра: ± 1% повної шкали плюс D (при температурі 25°C та вологості 75%)
- 🔸 Вхідна напруга: 12 В постійного струму/2 терміну 3,7 V 5200mAh літієва батарея із захисною платою
- 🔸 Діапазон манометра: 5 ~ 150 PSI (відображуване значення до 150 фунтів на квадратний дюйм, більше 150 – дисплей OL)
- 🔸 Струм: робочий струм манометра становить менше 100 мА при його включенні, струм сну при його вимиканні становить ≤ 100 мА
- 🔸 Одиниця тиску: бар, фунт/кв. дюйм, кПа, кг/см²
- 🔸 Прожектор: білий світлодіодний, один білий світильник повільно блимає, а один білий світильник лопається (світильник можна увімкнути лише при включенні машини)
- 🔸 Середовище зберігання: -20-70°C
- 🔸 Струм зарядки: 5 В, 2 А макс.
- 🔸 Робоче середовище: 0-50°C
- 🔸 Автоматичне відключення: автоматичне вимкнення через 1,5 хвилини без тиску повітря та без роботи
- 🔸 Дозвол діапазону: 0,5 PSI, 0,05 бар, 5 кПа, 0,05 кг/см2; (при відображенні тиску повітря)
- 🔸 Вихід USB: 5 В, 2 А макс.
- 🔸 Захист від низької напруги: коли напруга джерела живлення нижче 6 В, вона автоматично вимикається


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Двопоршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Додаткові характеристики | Потужність 100 Вт |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Максимальний споживаний струм | 25 А |
| Манометр | Аналоговий (бар) |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Манометр |
| Продуктивність | 90 літрів/хв |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип насоса | Електричний |
| Товар | Електронасос для машини MX20033, компресор для коліс машини Компресор насос HW-59 |
| Цикл роботи | 30 хвилин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986,40 ₴









