
Нічник Нескінченні тюльпани (10×10см, 20 тюльпанів), від батарейок, Різнокольоровий
191,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 23457613303
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Світловий потік | 85 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма світильника | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір світіння | Теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,80 ₴

