
Складаний силіконовий друшляк із висувними ручками, Leach basesket DL193 Блакитний
165,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 23456633301
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Тип | Друшляк |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165,40 ₴

