
Захисний чохол для автомобіля 580х175х120см / Захисна накидка-чохол на авто / Автомобільний тент
653,70 ₴
- В наявності
- Код: 23456979802
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 4800 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 4800 |
| Розмір (см) | 580х175х120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,70 ₴







