
Шкільний рюкзак для дівчаток 3в1 (портфель+пенал+сумка) 43х20х31см, Дельфін, Блакитний
868,80 ₴
- В наявності
- Код: 234571660
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 43 см |
| Глибина | 20 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Тварини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,80 ₴

