
Інтерактивна іграшка собака Бульдог, на батарейках, 13 см, Mecha Dog R11, Зелений
406 ₴
- В наявності
- Код: 23457493501
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Рухома, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 10 см |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406 ₴

