Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси | Type-C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,40 ₴










