Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 60 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 4 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Захисний бортик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 951,40 ₴










