
Косметичка органайзер із дзеркалом 27х27х18 см, 4 рівні, Рожевий
1 154,10 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23457987601
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154,10 ₴







