Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота сидіння стільця | 280 мм |
| Глибина стільця | 320 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Камуфляж |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,70 ₴


