
Тример для складної стрижки волосся VGR V-085, Професійний бездротовий тример для скронь LK-92
726 ₴
- В наявності
- Код: 9y51z11
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Тример для складної стрижки волосся VGR V-085, Професійний бездротовий тример для скронь LK-92
🛠️ Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-085
🛠️ Машинка для стрижки волосся VGR-085 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стрижки волосся VGR-085 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
🛠️ Характеристики:
- 🔹 Напруга: 110-240 В
- 🔹 Матеріал: лезо з нержавіючої сталі
- 🔹 Модель: V-085
🛠️ Особливості:
- 🔹 Низький рівень шуму та висока потужність
- 🔹 Підходить для салонів та особистої стрижки
- 🔹 Змінна гребінець для позиціонування, довжина контролю
- 🔹 T-подібна ріжуча головка з гострим кутом зі сплаву, безпечна та швидка обрізка
🛠️ Комплектація:
- 🔹 Насадки – 1, 2, 3 мм.
- 🔹 Кабель USB-1 шт.
- 🔹 Упаковка-коробка
- 🔹 Машинка для Стрижки Волос
- 🔹 Чистка, що чистить – 1 шт.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Виробник | VGR |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 3 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження волосся з регульованою довжиною VGR, Електробритва для стриження голови LK-92 |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 726 ₴









