
Зручна портативна плита Suntera, Переносна електрична плита, Потужна одноконфорочна електроплита XD-74
753,60 ₴
- В наявності
- Код: 7463ip32
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📝 Зручна портативна плита Suntera, Переносна електрична плита, Потужна одноконфорочна електроплита XD-74
- 🔘 Додаткові характеристики Для дому
- 🔘 Країна-виробник товару Китай
- 🔘 Кількість конфорок 2
- 🔘 Тип Електрична
- 🔘 Потужність плити, кВт 2
- 🔘 Тип керування Поворотні перемикачі

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Електропліта настільна дві конфорки, Плити електричні побутові 2 конфорки, електроплити XD-74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753,60 ₴




