
Складна скринька для зберігання ювелірних прикрас CX-9001, Біла
274,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 23456372301
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 380 г |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,10 ₴

