
Рюкзак для перенесення домашніх тварин до 10 кг, з ілюмінатором, CosmoPet, Червоний із зеленим
572,50 ₴
- В наявності
- Код: 23457544007
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний із зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,50 ₴

