
Вентилятор акумуляторний на прищіпці, від USB, FAN-AF01, Рожевий
398,90 ₴
- В наявності
- Код: 23457992303
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр лопатей | 4 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | USB |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут повороту | 360 град. |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,90 ₴

