
Слінг для немовлят 0-3 роки, до 20кг, BABY SLING, Бежевий
233,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23456660302
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | З народження |
| Висота | 13 см |
| Максимальна вага дитини | 20 кг |
| Розташування дитини | Спереду (обличчям до себе) |
| Тип | Слінг-рюкзак |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,50 ₴

