Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 66 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 912,30 ₴


