
Шкільний набір 5в1, рюкзак 43х30х13см, сумка, клатч, пенал, мішечок, Фіолетовий
589,70 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23458844601
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 43 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589,70 ₴

