
Електронні кранові ваги, до 500 кг (0,1 кг), на акумуляторі, BX-9025 Boxer, Помаранчевий
2 022,90 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23458283402
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 2.14 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Дискретність | 0.1 кг |
| Клямка гака | Немає |
| Найбільша межа зважування | 500 кг |
| Найменша границя зважування | 5 кг |
| Принцип роботи | Електронний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | LED |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Поморанчовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022,90 ₴

