
Аварійний світильник акумуляторний 2800 mAh, 8,8 Вт, 7061C, Червоний
653,70 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23458286801
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Допоміжна ручка | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Основні | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 8.8 В |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір розсіювача | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,70 ₴

