
Автоматичний тренажер для преса з тримачем для телефона, Рожевий
601,90 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23457321403
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Тримач для смартфона |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Тренажер для преса |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.5 см |
| Довжина | 40.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 40.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,90 ₴

