
Світлодіодний 3D нічник кришталева куля, від USB, 8 см, Колесо огляду
221,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23458728901
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, скло |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Потужність лампи | 1.5 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Ручне |
| Форма світильника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонаж | Колесо огляду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221,30 ₴

