
Стійка для зберігання посуду 410х115х260 мм, Kitchen Storage Rack
506,50 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 23456129901
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1250 г |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 360 |
| Матеріал піддона | Пластик |
| Наявність піддона | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506,50 ₴

