Модеми 2шт Holybro SiK V3 433MHz 100mW для телеметрії
Комплектація:- Модем - 2 шт
- Антена - 2 шт
- Кабель USB-MicroUSB - 1 шт
- Пакет аксесуарів (кабелі MicroJST, кабель MicroUSB-OTG, адаптер Type-C-MicroUSB, наклейка) - 1 шт
- Наклейки - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holybro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23.3 г |
| Висота | 10.5 мм |
| Довжина | 53.25 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴





