
Електрична настільна плита DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Електроплита 1 комфорка, Плита настільна емальована VU-70
586,80 ₴
- В наявності
- Код: 4p9u479g
+380 (95) 384-82-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Електрична настільна плита DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Електроплита 1 комфорка, Плита настільна емальована VU-70
⚡ Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
⚡ Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
⚡ У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
⚡ Характеристики електроплити:
- ☑️ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- ☑️ Світлова індикація роботи;
- ☑️ Управління: механічне;
- ☑️ Харчування: 220V;
- ☑️ Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- ☑️ Прогумовані ніжки;
- ☑️ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ☑️ Діаметр конфорки: 155 мм;
- ☑️ Компактна, не займе багато місця;
- ☑️ Регульований термостат;
- ☑️ Кількість конфорок: 1;
- ☑️ Кількість режимів: 5;
- ☑️ Потужність конфорки: 1500 Вт;
- ☑️ Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- ☑️ Вага: 1.2 кг;
- ☑️ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ☑️ Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
⚡ Комплектація:
- ☑️ Електропліта.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита кухонна переносна DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Електричка настільна плита, електроплити VU-70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586,80 ₴








